Hakkımızda

Uzun süredir aktif olarak faaliyet gösterdiğimiz İzmir’de müşterilerimize daima kaliteli ve kusursuz mobilya kurulum ve tamir hizmeti vermeyi amaçladık. Mobilyacılık sektörü nüfus arttıkça ve teknoloji geliştikçe büyümeye devam eden bir sektördür. Bu yüzden bu sektörde teknolojiye daima ayak uydurmanız gerekmektedir. Firmamız bu konuda oldukça hassas olduğu için gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerini hep yenilikçi hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiştir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde başarı oranımız yüzde yüze çok yakındır. Mobilya kurulum ve tamir hizmetlerinde her zaman son sistem ekipman ile çalışan firmamız bu sayede adını daha hızlı şekilde duyurmaktadır. Planlı ve programlı şekilde eşya taşıma hizmeti vererek hem zamanımızı iyi kullanıyor hem de müşterilerimize tam güvenilir hizmetler sunabiliyoruz.

Mobilya kurulum ve tamir sektöründe neredeyse bütün marangozluk hizmetlerinde firmamızı görebilmeniz mümkündür. Mobilya imalatı, mobilya kurulumu, mobilya tamiri ve daha sayabileceğimiz çok sayıda marangozluk hizmetinde firmamız sizlere daima en kaliteli hizmetleri sunacaktır.

Menü
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN