Hakkımızda

Firmamız 2000 ‘ yılında İzmir’ de kurularak yıllardan beri siz saygı değer müşterilerimize hakkımızda Sildağ Mobilya Montaj olarak en kaliteli mobilya montaj , mobilya tasarım , mobilya imalat , mobilya söküm gibi bir faaliyetlerde profesyonel olarak hizmet vermektedir. İzmir genelinde bir çok Mobilya Montaj Kurulum gibi firmalar yer almaktadır. Fakat şirketimiz siz değerli müşterilerimize bu alanda en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla devamlı olarak girişimler yapmaktadır.

Türkiye genelinde bir çok şirket içinde İzmir bölgesinde hızla büyüyen ve gelişme sağlayan şirketimiz siz saygı müşterilerimize her eve ve her işlerinize ulaşabilmek için devamlı olarak profesyonel olarak çalışmalar sergilemektedir. Mobilya Montaj Kurulum alanında firmamız İzmir’in en iyi firması olarak vermiş olduğu atölye ve montaj , tasarım gibi alanlarda en çok tercih edilen şirketler arasında girerek bu alanlarda ödül sahibidir.

Hakkımızda siz değerli müşterilerimize devamlı olarak bilgi aktarımında bulunuyoruz. Çünkü siz müşterilerimize hizmet sektöründe aydınlık olmak firmamızın en büyük hedefidir. Mutfak mobilyası , Yatak odası mobilyası , Salon mobilyası ve fabrika mobilyası , kurum mobilyası , ofis mobilyası gibi tüm alanlarda İzmir’de en iyi mobilya kurulum , mobilya montaj , Mobilya tasarım alanında en iyi faaliyetleri icra eden bir şirket haline gelmiş bulunmaktayız.

Hakkımızda

Hakkımızda

Son teknolojik donanmalara sahip yılların tecrübesini kazanmış personel kadrosu ile müşterilerimize 2023 yılına profesyonel bir ekip ile girerek geniş araç filomuz ile hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimiz sizlere yenilikçi ve kalite politikalarını yakından takip edip en iyi misyon ve vizyona sahip olan Sildağ Mobilya Montaj Kurulum olarak sorunsuz ve profesyonel hizmet imkanları sağlıyoruz.

Her alanda vermiş olduğumuz profesyonel hizmeti Nakliyat gibi alanlarda’ da sizleri yalnız bırakmıyoruz. Hakkımızda güncel bilgiler ile siz müşterilerimizi devamlı olarak aydınlatıyoruz. İzmir’de marka haline gelen firmamız geleceğe yönelik hedefler ile siz müşterilerimizin bizlere verdiği en iyi hizmet aşkı ile çalışıyoruz. Daima bu devam edecektir. Sizlere bu kaliteli hizmeti vermekten daima onur ve gurur duymanın heyecanını yaşıyoruz.

Menü
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN