Çekmece Tamiri | Bilyalı, Raylı, Düşen Çekmece Onarım Servisi

Çekmece tamiri konusunda aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri Sildağ Mobilya Montaj Hizmetleri olarak sizlere vermekteyiz. Bilyalı ve raylı sistem çekmece modellerinizi tamir etmenin yanı sıra düşen çekmece onarım servisi başta olmak üzere kaliteli işçiliği uygun fiyatlardan sizlere sunmaktayız.

İşinde usta ve deneyim sahibi olan ekip arkadaşlarımız ile sizlere kısa süreler içinde en iyi çekmece tamiri hizmetini vermekteyiz. Sizde hem eviniz hem de iş yerinizde çekmeceleriniz de meydana gelen her türlü sorun ya da sıkıntı konusunda destek almak için iletişim numaralarımızdan firmamızı arayabilir ve müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bilyalı Çekmece Rayı Tamiri

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde severek ve beğeni ile kullanmış olduğunuz bilyalı çekmecelerinizde belli bir süre geçtikten sonra kullanım ömrünün dolması ya da kullanıcı hatalarından dolayı kimi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi bilyalı çekmecelerinizde meydana gelen ve ray sistemindeki sıkıntıların sebep olduğu her türlü sorunla ilgili olarak firmamızı arayabilir ve işinde uzman ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Raylı Çekmece Tamiri

Raylı çekmecelerinizde meydana gelen sorunları gidermek amacı ile usta arayışınız varsa doğru yerdesiniz demektir. İşinin ehli olan tamir ustalarımız ile raylı çekmeceleriniz ilk günkünden daha sağlam olacak şekilde tamir edilerek sizlere teslim edilmektedir.

Yıllar içinde çekmecelerin ray mekanizmasında belli başlı sorunlar yaşanabilmektedir. Çekmece tamiri konusunda karşı karşıya kaldığınız her türlü sorunda hemen firmamızın destek hattından bizlere ulaşabilir hem ne yapmanız gerektiğini hem de fiyat bilgini alabilirsiniz.

Düşen Çekmece Tamiri

İş yeri, ofis ya da evlerinizdeki çekmecelerinizle ilgili olarak oldukça sık yaşanan sıkıntılardan biri de tabi ki çekmecelerinizin düşme problemidir. Bu gibi durumlarda çekmecelerinizi tamir ettirmek oldukça önemlidir. Aksi takdirde tamir edilmeyen çekmeceler hem size zarar verebilir hem de büyük hasarlardan dolayı kullanılamayacak hale gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda uygun fiyatlardan çekmece tamiri ustası arayışınız varsa iletişim numaralarımızdan firmamızı arayabilirsiniz.

Kendi Kendine Açılan Çekmece Tamiri

Zaman içinde çekmecelerde meydana gelen deformelerden dolayı çekmeceleriniz kendi kendine açılma problemi yaratabilmektedir. Sildağ Mobilya Montaj Hizmetleri olarak çekmece konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm tamir işlerini uzman kadromuz ile yapmakta ve çekmecelerinizi ilk günkü halinde olacak şekilde sizlere adresinize kısa süreler içinde teslim edilmektedir.

Çekmece Rayı Tamiri

Çekmece rayı tamiri hakkında ekonomik ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız Sildağ Mobilya Montaj Hizmetleri gönül rahatlığı içinde tercih edebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti firmamız için ilk sıralarda gelmektedir. Bu nedenle tamirini yapmış olduğumuz her üründe titizlik ile çalışmakta ve kısa süreler içinde sizlere teslim etmekteyiz. Sizde en iyi işçilik ve kaliteli hizmet almak için Sildağ Mobilya Montaj Hizmetlerini seçmelisiniz.

Çekmece Tamiri Nasıl Yapılır?

Çekmecelerinizde meydana gelebilecek her türlü sorunda firmamızı arayarak ekip arkadaşlarımız ile görüşme yapabilirsiniz. Öncelikli olarak ekip arkadaşlarımız çekmeceleriniz de meydana gelen sorun ile ilgili olarak sizlere birkaç soru sorarak problemi netleştirmek isteyeceklerdir.

Daha sonra ise sizlerden ev ya da iş adresinizi ve gerekli olan iletişim numaralarınızı alarak tamir talebi oluşturulacaktır. Sonrasında ise işinde deneyimli tamir ustalarımız müsaitlik durumunuza göre ev ya da iş yerinize gelerek sorunu tespit eder ve tamir edilmesi gereken çekmecenizi olduğu yerde tamir edebilme imkanları varsa kısa süreler içinde onarıp size teslim edeceklerdir. Aksi takdirde hemen tamir edilme imkanı yok ise çekmeceniz firmamıza getirilerek gerekli tamir işlemleri yapılır ve adresinize kısa süreler içinde yepyeni hali ile teslim edilir.

Bas Aç Çekmece Rayı Tamiri

Son yıllarda oldukça popüler olan çekmece modellerinden biride bas aç çekmecelerdir. Kimi zaman eskime kimi zaman ise kullanım hataları nedeniyle bu çekmecelerin raylarında sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda kaliteli işçilik ve bütçenize uygun olan hizmet arayışınız varsa doğru yerdesiniz demektir.

Uzun yıllardan beri Sildağ Mobilya Montaj Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimiz için işinde usta olan deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Ev ya da iş yerleriniz de çekmeceleriniz ile ilgili olarak aklınıza gelebilecek her türlü sorunda firmamız ile iletişime geçebilir ve üstün kalitede hizmet alabilirsiniz.

Siz de kaliteli ve uygun fiyatlardan çekmece tamiri hizmeti almak için Sildağ Mobilya Montaj Hizmetlerini seçin!

Menü
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN